close

 • Być wiernym Ojczyźnie mej, Rzeczypospolitej Polskiej

   

 • WIZYTA W KONSULACIE

 • W celu zarezerwowania wizyty w Wydziale Konsularnym Ambasady RP w Kairze  należy dokonać rejestracji w systemie e-Konsulat.

   

  Rejestracja wizyt w systemie e-Konsulat dotyczy spraw: wizowych, paszportowych, prawnych i Karty Polaka.

   

  W razie potrzeby złożenia kilku wniosków należy zadbać o zarejestrowanie każdej sprawy osobno. Dotyczy to również rejestrowania wizyt dla kilku osób.

   

  Zapisów w systemie e-Konsulat nie wymagają sprawy z zakresu pomocy konsularnej, wypadków losowych, odbioru paszportów i innych dokumentów. Odbiór dokumentów odbywa się w dni robocze w godz. 13-14.

   

  Przy każdej wizycie w Wydziale Konsularnym Ambasady RP w Kairze należy pamiętać o zabraniu ze sobą polskiego dokumentu tożsamości (paszportu lub dowodu osobistego).

   

  Po zarejestrowaniu się należy – dla pewności – wydrukować potwierdzenie umówienia wizyty na wybrany przez Państwa dzień i godzinę.

   

  Jeśli w systemie nie pojawia się interesujący Państwa dzień, oznacza to, że tego dnia Wydział Konsularny jest nieczynny lub dla danej usługi nie przyjmuje się w danym dniu interesantów, albo nie ma wolnych miejsc.

   

  Jeśli nie macie Państwo dostępu do internetu, wizyty można umawiać również telefonicznie - wyłącznie pod numerem telefonu +202 27355416.

   

  Drukuj Drukuj Podziel się treścią: